banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 tydzień 1 dzień temu
Sklep internetowy duopower.pl oferuje produkty firmy Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy przedsiębiorca niezawodnych systemów mocowań . Kompania jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i naprawach. Obszar aktywności przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i samochodową a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i usytuowanie na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium mieszczą się centra produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się kreatywnością w dziale rozwiązań technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są trafnym rozwiązaniem w obszarze inżynierii.
Produkty Fisher cechują się wyjątkową siłą i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja firmy Fisher. Artykuł z systemem Duopower jest złożony z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - wobec tego optymalnie dostosowuje się do otworu i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest duży wybór artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty stacjonarne, poza wydajnymi artykułami, oferują także fachową pomoc wprawionych pracowników w wyszukaniu rodzajów zaczepów. Sklep internetowy duopower.pl natomiast umożliwia dowolne i intuicyjne filtrowanie towaru spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam również opłacalne obniżki cenowe.

Podobne wpisy

Komentarze